16 Haziran 2008

freefaceonesbook

bi süredir facebooka giremiyorum
ne zaman adres yazmak için f'ye bassam freeones yazıyorum. nasıl otomatiğe bağlamışsam çözemedim.
hayır o kadar giriyorum orda da daha bi tane ilkokul veya ortaokul arkadaşıma rastlamadım. onları geçtim üniversiteden tangodan filan da insan yok.
bakalım belki bi gün tanıdık birileri çıkar karşıma

4 yorum:

 1. iş yerinde bi porno site açmadığım kalmıştı, sayende o da oldu

  YanıtlaSil
 2. tanıdık birilerini bulabildin mi?

  YanıtlaSil
 3. aslında freeones ile facebook arasında hiç fark yok.
  freeones'ta napıyosun?
  girip resimlere bakıp oy veriyosun, her gün yeni eklenen galeriler ana sayfada teşhir ediliyo, videolara bakabiliyosun, çeşitli şekillerde puanlar kazanabiliyosun ve bu kazandığın puanlarla sanal şeyler (istersen gerçekleri de var tabi) alabiliyosun, istediğin kişinin özgeçmişini inceleyebiliyorsun, hobilerini, fobilerini ve hatta vücudunun nerelerine dövme yaptırıp piercing taktırdığını öğrenebiliyosun.

  peki facebookta?
  insanların resimlerine bakıp yorum yazabiliyosun, herkesin yeni yaptığı şeyler teşhir ediliyor, videolarına bakabiliyorsun, çeşitli eklentiler yükleyip koyun moyun yollayıp durduk yere pandik atıyosun etrafındakilere, milletin özgeçmişlerini inceleyebiliyorsun, kim kime "tag"mış kim kiminle yatmış onu öğreniyosun.

  eğer freeones'ta yeterince türk katılımcı olsaydı orada sen de okul arkadaşlarını bulabilirdin. 85-89 arası doğumlu pek çok kişi gördü.
  yani sadece türkler çok az diye mi hor görüyosun siteyi. facebook ne kadar sosyal bir siteyse freeones da o kadar sosyaldir.
  farkları yoktur.

  YanıtlaSil
 4. Yürrü be:)) Hayranım sana lan:)))

  Neş'ecim her şeyin bir ilki vardır. Takma kafana:)

  YanıtlaSil

sana hayranım özgür