06 Temmuz 2009

mimkemalöke

Uzun zamandır yazmaya vakit ayıramadığım, ancak şimdi bir türlü bitmek bilmeyen yeni mini programımın çalışmasını beklerken yazabildiğim bir mim var: takip etmeye çalıştığım bloggerların görüntüsü bence nasılmış bakalım. Hepsi ile ilgili bişiyler yazmam mümkün olmadığı için ilk aklıma gelenleri yazıverdim bir çırpıda. Karakterleri ile ilgili bişiyler de yazmam gerekiyor mu bilmiyorum ama o konuda bişiy söylemeyi beceremeyeceğim için es geçiyorum.
ben demedim bunu. witchie denen mahlukat demiş. sonra da etrafa mum saçarken bana da dökmüş.
şimdi baktım kimleri takip ettiğime (be etmiyorum. blogger reading list benim yerime yapıp önüme sunuyor) de ben bunları zaten tanıyorum. bi' tek cadalozu tanımıyorum. bi' de m.i.a.s'in kim olduğu konusunda şüphelerim var. şimdi hepsini deşifre edeceğim.
 • ;J) onurCUK (L: Onur. 185cm civarlarında. bazen bıyıklı, bazen bıyıksız bildiğin karadeniz adamı işte.


 • Alitisi - Hiçbir şey ummuyo... Ebru Abi. 180cm civarlarında, beyaz tenli, koyu saçlı, sağ kolunda küçük orfoz yazan balık ve bileğine doğru "Bu da geçer ya Hu"; sol kolunda ise tiyatro maskları olan birisi. hafif göbekli ama bazen hafif, bazen çok bazen de hiç oluyor.


 • eloy Serkan. bildiğimiz Serkan işte. 170cm civarlarında, siyah ve uzun saçlı, bol göbekli, takıntılı bir adam.


 • hoppacik Ayça. 175cm civarlarında, renkli gözlü, sanırım buğday denen tene sahip, açık renk kahverendi saçlı birisi.


 • my insides are screaming! Güler olabilir ama emin değilim. tahminim doğruysa 120cm civarlarında(kısa oldu sanki), saçı normalde siya fakat bir dönem biraz kızılımsı ve uzun olan ama sonra gidip mal gibi kestiren birisi.


 • naeknhu Neşe. 170cm dolaylarında, siyah ve dalgalı saçlı, son dönemler bankacı götü hastalığına yakalanmış, açık tenli kahverengi gözlü birisi.


 • pornoma dokunma! Memo Tembelçizer, Kaan Sezyum. Memo şişko, uzun saçlı ama kel birisi. Kaan'ı pek bilmiyorum. kampanya dahilinde bakarsam sürekli freeones karşısında sabahlayan biri gibi bir his uyandırıyor.


 • St. Zizà Aziz. 170cm civarında, zayıf fakat göbekli, uzun ve kahverengi saçlı, bıyıklı, sakallı birisi


 • Witchie Of Stars. Tuğçe mi neydi. Kendisini sanırım görmüşüm bile ama hiç uydurmayayım hatırlamıyorum. tanımam etmem. zaten uyuz oluyorum. 160cm civarlarında; yüksek kemerli burnu; burnunun ucunda, tepesinde, çenesinde, alnında kocaman et benleri var; saçları paçoz saçı gibi; basen desen değirmen taşı; memeleri leğen kemiğinde; ayakları bol nasırlı ve yamulmuş kemikli; çok afedersiniz sıçmaya bile bacaklarının arasındaki süpürge ile giden birisi. öyle düşünüyorum. bırak lan Onur'un peşini! yenge derim, hayata küsersin.


bitmiş.
bilög bilgim bu kadar işte. başkasını bilmem, tanımam.
tanışmak isteyenler mesaj atsın. cinsiyetinizi de belirtirseniz boşu boşuna yanıtlamak zorunda kalmam.
kızlar, size diyorum. tanışalım. tanışın benimle.

(mimleme kuralını anlamadım. anlayanlar devam etsin işte)

4 yorum:

 1. 119 aslında ama 120'ye yuvarlıyorum.

  YanıtlaSil
 2. Posta kutumu, telefonumu, facebookumu, blogumu dolduran sevgili tanışmak isteyen hayranlarım;
  Tanışma alımları için verdiğim sıra numaralarını bir süreliğine durdurmak zorundayım. Bu kadar ilgiye tek başıma yetişmem -sizin de takdir edeceğiniz gibi- pek mümkün değil. 671'den sonrasını biraz bekletmek zorundayım.
  Yoğun ilginiz için teşekkür ederim.

  Özgür the Megnifişınt

  YanıtlaSil
 3. Olm nerede 1.70 Bari doğru bilgi ver. 1.65'im ben. Anasını satayım ya:((

  672den sonraları ben devralabilirim olmç Öperler...

  YanıtlaSil

sana hayranım özgür