29 Eylül 2009

sarışınınadıesmerintadı

ezelden beri sarışın sever bir insan olamadım. esmer veya kumral tercihimdir. kızıl veya zenci de olabilir ama sarışınlara soğuğum. soğuğum ne garip kelimeymiş. soğukum daha sevimli. her neyse. yakın zaman önce fark ettim ki sarışınların erkek olanlarına daha bi' gıcığım. sarışın erkek çok çiğ geliyor. çiğ ne demek demeyin. anlamak isteyen ne demek istediğimi zart diye anlayacaktır. hatta geçenlerde salona girip de dizileirn birinde bir sarışın görünce valideye de belirttim bu fikrimi ve o da hak verip bence de çok çiğ oluyorlar dedi. yani çiğ derken neyi kastettiğim anlaşılabiliyormuş. tabii ki eli yzü çok düzgün, sarı kafalılığın bile yakıştığı erkekler vardır. şimdi isim gelmiyor aklıma ama o sarı pipileri bir de siyahşın veya kahverengişin olarak düşünün.
kadınlar için de geçerli. sarışın kadın pornocu değilse çok hoş olmuyor. geçe gün sık kullanılanlarımı gözden geçirdim de listedeki bayanların ezici çoğunlğu esmer veya kumral.
odada iki tane sivrisinek var. biri camış gibi. haşereye ölüm spreyi de bitmiş. öldüremedim. sevmiyrum vurarak öldürmeyi.
konular birbirinden çok bağımsız gibi oldu ama değil. ben sarışınlığı yazarken kulağımın dibinden geçtiler. böylece iki konu bağlanmış oldu. yıkanmam lâzım ama üşeniyorum şimdi. sabah yıkanırım. haydin iyi geceler bana. yarın yorucu olabiler. erkenden yatayım. dün gece yeterince geç yattık zaten.
daha sonra unutmazsam sindirim ve boşaltım sistemleri ile uyku sistemi hakkında bazı tespitlerde bulunacağım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

sana hayranım özgür