27 Eylül 2010

oneringtorulethemall

nişanlandım.

26 Eylül 2010

saatkaç

son saatler. akşam duyuracağım eylül sürprizini

22 Eylül 2010

yatkalkaynışey

aşüfteler ve kapçık ağızlı insanlardan iyice daral geldi. o kadar daraldım ki etkilemiyorlar. anladım ki gerekli olan etkilenmemekmiş zaten. gereksiz işler çıkıyor sonra. isteyen konuşsun. isteyen atsın tutsun. birisi laf attı diye kendimi savunmayacağım bundan sonra. sakince doğruyu söylerim gerisi bağlamaz beni.

tüm aksiliklerin üzerine güzel bir şey olsun artık eylül içinde. az kaldı. sabır. dört gün sonra açıklıyorum inşallah

17 Eylül 2010

erdeminnefesgünü

dün Erdem'in ilk nefes alışının yıldönümünü kutlamak vesilesiyle buluştuk Elif'in yeni evinde.
çok eğlenceli geçti.
geliş sıralarına göre Orçun, Deniz, Theo, Volkan, Özlem de katıldı. eğlenceli geçti epey. böyle işte. üşendim daha da yazmaya. çok bunaltıcı dışarısı

16 Eylül 2010

şimdiuzaklardasın

eve gidemez oldum yine bu aralar. Metin hoca Amerika'ya gidiyor; Baila'nın tüm programı karıştı; haftasonu tam gün etkinlikler var; doğum günleri falan filan.
kokuştum biraz ama olsun. dinlenirim ben de bir gün.
ey yakınlar! ayın 25-26'sına bir program yapmayın diyeceğim. ne olduğunu ise yakında öğrenirsiniz.
sabır... az kaldı...

14 Eylül 2010

koşturdurma

tüm bayram eşya taşıdık. arife günü başladı taşıma işi. sonraki 3 günde de tadilatlar, kurulumlar, temizlikler falan filan sürdü. tüm bayram boyunca yalnızca son gün milongaya gitmek için giyindim. geri kalan zamanda şort atlet şeklinde takıldım. güzel oldu. böylece sıkıldığım bayram gezmelerinden yırttım. halama da pazar akşamı gidebildik. Baila'ya dair anlatacaklarım vardı ama unuttum şimdi. hatta unutmayayım da yazayım demiştim. gelir belki birazdan aklıma.
dün gece de Özer Hocalar'daydık. sabaha doğru hâlâ dergi işini konuşuyorduk. en son Özer Hoca Beni Kör Kuyularda Merdivensiz Bıraktın'ı söylerken Aslı Hoca'dan burada kalın, sabah gidersiniz teklifi geldi.
ekim başında yeni sayımız çıkıyor muhtemelen.
bu arada Metin Hoca gidiyor. 18-19.09.2010'da son çalıştaylarını yapacak. ondan sonra İtalya ve ardından uzun vadeli Amerika. bize çok iş düşüyor. bu hafta da yoğun geçecek epey. evin yolunu unutabilirim yine.
henüz kamuoyuna tam anlamıyla duyurmadığımız güzel iş için ise ufak tefek engeller çıktığında birazcık gecikme olacak. meraklanmayınız. yakında öğreneceksiniz.

06 Eylül 2010

diyagol

bugün antrenman esnasında geçen bir diyalog.

ben: hayırdır? giyinmişsin böyle...
x: e çalışıyoruz tabii. aylak gezmiyoruz. işten geliyorum.
ben: ne mutlu sana ki işten dönmüşsün. ben hâlâ işteyim.
-sessizlik-

03 Eylül 2010

döminö

geçen günkü dominonun daha güzelini buldum. daha doğru kuralları var
yollan bakalım zeka yapara doğru