17 Mayıs 2011

http://benimoyum2011.org

%25 Emek Özgürlük ve Demokrasi Bloğu
%25 CHP
%-5 MHP
%-13 AKP

4 yorum:

 1. Ben de yaptım, çok yakın olmasa da seninkine benzer bir sonuç çıktı.

  Şimdi BDP'li mi olduk yani?!! Savunduğumuz fikirleri TERÖRİSTLER mi savunuyormuş?!!

  Etliye sütlüye karışmayan konularda yakın fikirlere sahip olmamız doğal tabi. Adamların asıl dertleri de sorularda olsaydı uyum eksilerde sürünürdü herhalde.

  Sinirlendim lan sabah sabah!

  Bir de soruların bir kısmına vereceim cevaplar şıklarda yoktu.

  Mesela, toplu taşımayı özendirmek için özel araçlara yeni vergiler konulmalı. Hayır, saçmalık bu. Yeni vergi ile değil ama başka yollarla toplu taşıma özendirilmeli.

  Veya, Herkes kendi anadilinde eğitim görebilmeli. Hayır, eğitim sadece ve sadece Türkçe olmalı (Ne Kürtçe, ne Lazca, ne de ingilizce, fransızca, almanca) ama herkes kendi anadilinin eğitimini alabilmeli, Urduca, Uygurca bölümleri olan üniversitelerimizde Kürtçe, Lazca bölümleri de olmalı; bu diller unutulmamalı, ayrıntılı bir şekilde yazılı olarak korunmalı.

  gibi gibi işte...

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. %70 Emek Özgürlük ve Demokrasi Bloğu
  %52 CHP
  %-18 MHP
  %-22 AKP

  şeklinde çıktım ben. Bu yukarıda bahsi geçen blog sadece BDP'lilerden oluşuyorsa onların bunlara verdikleri cevapların samimiyetine inanmıyorum. Zira kendilerinin en faşist parti oldukları gerçeği göz ardı edilemez!
  Ayrıca Onur'un, özellikle şu anadil ile ilgili dediklerine katılıyorum. Ben bu düşünce ile soruyu yanlış algılayarak "katılıyorum" şeklinde yanıtladım.

  YanıtlaSil

sana hayranım özgür