27 Aralık 2012

gosterelimanam

marmara universitesi gosteri grubu azimli cikti. derslerde neredeyse kickbok idmaninda cekildigi kadar sinav cekiyorlar ama hala kalabalik. helal olsun kocyigitlere. calismak isteyen insan ve zaman olsun yeter ki.
guzel gunler gorecegiz cocuklar.

24 Aralık 2012

uyan

O kadar saçmasapan seyler ve kisilere denk geliyorum ki kesin ruya yahu bu diyorum bazen. Çok ciddi olarak dusunuyorum bunu. Gerçekle hayal karismaya basladi yine. Bazen ruyalari uzun uzun dusunuyorum acaba gerçek miydi diye. Kimi zaman da olan seyleri ruya saniyorum. Her sey çok degersizlesiyor. Saçma saçma felsefelere daliyorum. Hissettigin sey ruyaysa onu yasiyor musundur? Peki yasadiklarini hissetmiyorsan onlar gerçek midir?
His kaybi için psikiyatrik sorun degil demisti doktor. Baska sorun da bulamamisti ama ben yine kendimden killanmaya basladim. Bir de bazen delirmeyi istiyorum. Çok fazla istiyorum hem de. Borderline, duygu durum bozuklugu filan degil bildigin eli çukunde gezen, farkli alemde yasayan delilere ozeniyorum. Çok saçma oldugunu biliyorum ama elimde degil. Çocugun cani çekiyor iste. Içimde bir sizofren mi yasiyor anlamadim. Içimde birinin yasadigina inanirsam zaten sizofrenimdir. Içimdeki degil disimdakidir rahatsiz olan.
Boyle, bir acayip haldeyim. Dunyada istedigim tek sey sanat. Hangi dali olursa olsun. Agzimin suyu akiyor adeta. Gerisi çer çop.

21 Aralık 2012

merikirismis

Gorgusuzlugun simarikligin alasini yapip kendime hediye listesi cikartiyorum.
Bunlar ilk aklima gelenler.

+AKG Perception 170 ya da 370 mikrofon
+Focusrite Saffire Pro 24 Firewire Audio Interface ses karti veya benzeri. Bu baslikta cok bilgi sahibi degilim. Onerilere acigim.
+Dumduz, armasiz markasiz siyah ve gri kazak
+San dersi pakedi. Alp Koksal ile kullanmak uzere olmali.
+Kitapcida kullanmak uzere hediye karti
+Tatli mandalina ve portakal
+Bol kesim duz pantolon. Beden 31/32 olsa gerek
+Duz gomlek. Orta bedenim diye hatirliyorum.
+Duz corap. 43-44 numara
+Dans pabucu 43,5
+Buff
+Yesil lazer
+Adam gibi kesen bicak seti

Bunlar asagidakilere nispetle tek kisinin alabilecegi, 1,75 TL ile 350TL civarlarinda degisen hediyelerdi.
Asagidakiler ise biraz (epey) daha maliyetli, gerekirse 4-5 kisinin birlesip hediyeye girebilecegi hediyeler.

+iMac
+Tanbur
+Unicycle
+Bisiklet

05 Aralık 2012

tatminsizlik

Garip la su insanlar. Yarismada kadinin teki 64binde elenip 16bin lira kazandi ve agladi. Ulan mal! Goren de 16bin liralik borç kazandin sanacak. Yarismaya gittin ve havadan bir dunya para kazanadin. Neyin kafasindasin anlamadim. Yazik, gunah. Begenmediyse bana verin o parayi. Sevinç gozyaslari dokerlm size!

03 Aralık 2012

versemnefessizgider

ölüme az kaldı herhalde. ilk başta kendi salaklığımdan üşüttüm. tam geçti, bu sefer de muhtemelen peder beyden grip kaptım. perşembede beri sincap götü gibi dolaşıyorum. o da geçmek üzere sanırım. kırıklığım azaldı epey. burnum da iyice tıkandı. yemek yemeye çalışıyorum şu anda ama nefes nefese kalıyorum bayağı. lokmayı yutunca yüz metre koşmuş gibi soluklanıyorum. burun spreyim yanımda olaydı iyiydi.